Ścianka wspinaczkowa

Mobilna ściana wspinaczkowa – idealne urozmaicenie Twojego eventu!

Proponujemy Państwu wynajem ścianki wspinaczkowej która idealnie urozmaici Państwa imprezę. Nasza firma dysponuje w pełni mobilną, profesjonalną ścianką wspinaczkową w dowolnej konfiguracji od 5 do 10 metrów wysokości! Umożliwia wspinaczkę sportową i rekreacyjną na chwytach wspinaczkowych. Nasza ścianka posiada 2 ściany wspinaczkowe na których znajdują się 4 drogi. Jednocześnie możemy asekurować do 4 osób! Asekuracją wspinających zajmuje się wykwalifikowany personel.
Proponujemy wynajem przenośnej ścianki na imprezy masowe, sportowe eventy, pikniki plenerowe, imprezy dla pracowników firmy, eventy, wesela i inne okazje. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok obojętnie, a do naszego stanowiska będą ustawiać się kolejki chętnych aby spróbować swoich sił na ścianie!

Bardzo sztywna konstrukcja gwarantuje stabilność i niepodatność na warunki atmosferyczne. Nasza obsługa rozłoży, obsłuży oraz złoży ściankę w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Posiadają Państwo trudny teren bez możliwości dojazdu ? Nasza ścianka nie wymaga drogi ani równej powierzchni! Mamy przewagę nad wersjami na przyczepach! Nie daj się nabrać na dmuchane ścianki! Te konstrukcję to nabijanie pieniędzy, ponieważ wspinanie na takiej konstrukcji jest bardzo niewygodne oraz niebezpieczne. W momencie pęknięcia materiału uczestnik spada na ziemię razem ze ścianką ! Nasa konstrukcja jest zabezpieczona, solidna oraz bezawaryjna!

Nasza ścianka posiada możliwość dostosowania trasy pod konkretnych użytkowników! Dzięki systemowi montażu 25×25 mamy nieograniczone możliwości, dzięki którym możemy na każdy dzień, przez cały rok oferować inną trasę dla naszych klientów !

W celu rezerwacji oraz poznania wolnych terminów zapraszany do kontaktu :

665 899 599 – Mariusz

lub mailowo poprzez dział KONTAKT :)