Nasi klienci

 

Wśród najważniejszych klientów naszej firmy znalazła się również Kancelaria Prezydenta RP dla której organizujemy technikę wizualną i sceniczną podczas Dożynek Prezydenckich w Spale! 
Kolejnym naszym zadowolonym klientem został Urząd Luboń, dla którego w 2016 oraz 2017 roku wyemitowaliśmy serię kina plenerowego na plaży oraz w parku! 
W 2016 oraz 2017 roku wzięliśmy udział w Magic Malbork wyświetlając dwu-dniowe kino plenerowe na murach Zamku na ekranie LED o wielkości ponad 44m2! 
W 2016 oraz 2017 roku współpracowaliśmy z miastem Września przy organizacji wakacyjnego kina plenerowego w miejscowym amfiteatrze które trwało całe wakacje! Projekcja odbywała się na ekranie 9x5m! 
W 2016 oraz 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność wykonywać usługę miesięcznego kina plenerowego dla RCK Fabryka Emocji z Piły na ekranie 7x5m. Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy RCK :) 
W 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność wykonywać usługę dla Muzeum Sląskiego w Katowicach! Długie wycieczki wynagradzała pełna widownia na każdym pokazie :)  
W 2017 roku byliśmy również kilka razy we Wrocławiu. Jeden raz na zaproszenie Centrum Kultury AGORA, gdzie zrobiliśmy wspaniały i kameralny pokaz filmowy! 
W 2017 roku nasze kino odwiedziło też miejscowość Tulce, gdzie wraz z lokalnym Stowarzyszeniem wyświetliliśmy filmy dla mieszkańców! 
Gmina Wierzbica, to kolejny klient dla którego zapewniliśmy kompletną usługę sceniczną z barierkami i obsługą na wydarzenia organizowane na ich terenie w roku 2017! 
W 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność organizować zaplecze techniczne dla Gminy Morąg z okazji Dni Morąga. Dostarczyliśmy scenę z oświetleniem i nagłośnieniem oraz zabezpieczyliśmy teren naszymi barierkami. Usługa od A do Z! 
W 2017 roku nasze kino zawitało również nad Wartę w Poznaniu. Dla naszego klienta zorganizowaliśmy też zaplecze techniczne kilku wydarzeń, czyli scena, światło i dzwięk wraz z zabezpieczeniem terenu! 
W 2017 roku dla Gminy Maków zorganizowaliśmy serię wydarzeń plenerowych dla mieszkańców! Był to świetnie spędzony czas w miłej atmosferze! 
Bezpośrednie kampanie promocyjne to część naszej pracy! Dlatego dla naszego klienta, Koncernu DUDA przygotowaliśmy cykl eventów terenowych dla potencjalnych klientów! Obsługa techniczna i koordynacja to dla nas codzienność :)  
W 2017 roku, z okazji 620 rocznicy miasta Żychlin zorganizowaliśmy dla naszego klienta serię wydarzeń plenerowych, w tym również kino plenerowe dla mieszkańców! 
W 2017 roku rozpoczęliśmy współpracę z Teresińskim Ośrodkiem Kultury w ramach obsługi wydarzeń plenerowych! 
W 2017 roku rozpoczęliśmy również współpracę z Gminą Kaczory! Seria wydarzeń dla mieszkańców była organizowana od strony technicznej przez naszą firmę! 
Gmina Myszyniec postawiła na naszą firmę gdy organizowała trzy koncerty gwiazd Disco Polo! Technika sceniczna nie zawiodła, a widownia była zadowolona! 
W 2017 roku zorganizowaliśmy na Ostrowskim Rynku Kino plenerowe, które było zakończemien Ostrowskiego Festiwalu Filmowego!
Gmina Przemyśl to kolejny zadowolony klient w 2017 roku! Scena, światło, nagłośnienie i barierki były na wielu wydarzeniach w tej Gminie! Od małych pikników po duży koncert z okazji Dni Przemyśla!  
W 2017 roku organizowaliśmy dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ogromny pokaz plenerowy! Na widowni ponad 5000 osób! 
W 2017 roku dostarczyliśmy na Simchat chajim festival nasze leżaki, aby uczestnicy mogli spokojnie odpocząć :)  
Nasze leżaki oraz scena odwiedziły też Gminę Grybów, gdzie na Dniach Grybowa obsługiwaliśmy piknik rodzinny oraz kilka koncertów zespołów Disco Polo!   
W 2017 roku do grona naszych zadowolonych klientów dołączył Międzyrzecki Ośrodek Kultury, dla którego zrealizowaliśmy cykl pokazów przez cały sezon wakacyjny! 
W 2017 roku rozpoczęliśmy cykl kina plenerowego wraz z GGOK we Lwówku już w maju. Plenery połączone były z grillowaniem oraz piknikiem dla mieszkańców! 
W 2017 roku rozpoczęliśmy cykl kina plenerowego w Gminie Rzgów! Nasze seanse cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców! 
W 2016 roku dostarczyliśmy system nagłośnieniowy dla Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Poczty Polskiej w Poznaniu! 
W 2017 roku do grona naszych klientów dołączyła poznańska agencja FRESH Studio, dla której dostarczyliśmy sprzęt podczas pikników, które organizowali dla mieszkańców Poznania! 
Od 2017 roku do grona naszych klientów dołączyła Fabryka Kotłów MALINA, dla których realizujemy kampanie reklamową w prasie i mediach internetowych.
W 2016 roku w czerwcu zainaugurowaliśmy Kino plenerowe nad Wisłokiem z inicjatywy osób prywatnych! Miło nam że coraz większa liczba osób dokonuję wyboru kina plenerowego! 

 

W 2016 oraz 2017 roku dla firmy Barlinek wykonaliśmy usługę kina plenerowego na ramie 7x5m z okazji konkursu dla młodych projektantów podłóg! 
W 2015 roku współpracowaliśmy z COS Spała dla którego organizowaliśmy ekran LED o wymiarach 16m2 do emisji dziennej. 
W 2015 oraz 2016 roku organizowaliśmy dla firmy Mapei przy okazji pikników szkoleniowych dla partnerów biznesowych kina plenerowe w ilości 6 sztuk w osobnych terminach. 
W 2015 roku współpracowaliśmy z miastem Żerków przy organizacji wakacyjnego kina plenerowego w miejscowym amfiteatrze które trwało podczas Dni Żerkowa! Projekcja odbywała się na ekranie 16x9m! 
W 2015 roku organizowaliśmy dla Gminy Drawsko 1-dniowe kino plenerowe na ekranie 7×5 z okazji dni biegacza olimpijskiego w miejscowym amfiteatrze. 
W 2015 roku organizowaliśmy dla Gminy Krzywiń 1-dniowe kino plenerowe na ekranie 16×9 w dwóch terminach. 
W 2015 roku organizowaliśmy dla agencji eventowej Open Up Kraków serię kin plenerowych na wydarzenia branżowe! 
W 2015 roku mieliśmy przyjemność organizować event plenerowy z okazji Juraisic Day w Parku Dinozaurów w Lubiniu. Wydarzeniom towarzyszyło 3-dniowe kino plenerowe na ekranie 16×9. 
W 2015 roku mieliśmy przyjemność organizować event plenerowy w miejscowym amfiteatrze w Jaworzu. 
W 2015 roku mieliśmy przyjemność pomagać w uruchomieniu 7-dniowej transmisji Live z Mistrzostw Europy w Futsal Poznań 2015. Podzieliliśmy się ze studentami wiedzą oraz doświadczeniem aby zrealizować tą transmisję – oczywiście pro społecznie ;) 
W 2015 roku podjęliśmy współpracę z Klubem GKS Żerków oferując usługi fotograficzne oraz wideo. Od 2016 roku prowadzimy transmisję Live meczów domowych oraz wyjazdowych klubu! 

 

Dla naszego klienta, firmy The CASE Depot wykonaliśmy film reklamowy produktów do telefonów komórkowych, z wykorzystaniem grafiki 3D oraz animacji. Premiera filmu nastąpiła w maju 2014 roku.
Firma zajmująca się dostawą urządzeń IT oraz systemów firmowych zrealizowała w naszej firmie film promocyjny z przebiegu procesu zamówienia, przygotowania i dostawy kompletnego produktu dla klienta. W filmie wykorzystano ujęcia lotnicze, jazdę, animację oraz profesjonalny podkład lektorski. Premiera filmu nastąpiła w czerwcu 2014 roku.
BBCnews
Telewizja BBC News przy okazji obchodów 70. rocznicy wyzwolenia obozu zamówiła w naszej firmie ujęcia lotnicze, które emitowane były w filmie dokumentalnym w telewizji BBC News oraz na głównym kanale BBC. Premiera materiału nastąpiła w styczniu 2015 roku.
Barman
Dla firmy Barman Construction w roku 2014 wykonaliśmy dokumentację filmową oraz reklamę z budowy i eksploatacji siłowni wiatrowych budowanych na terenie Wielkopolski. Współpracę owocnie kontynuujemy w roku 2015! 
City Drones
W roku 2015 nasza firma będzie dostarczać drony dla brytyjskiej firmy City DRONES! Nasze maszyny pomogą w monitorowaniu miast w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo największe maszyny dla wykorzystania filmowego i fotograficznego. 
Lokalny salon Fiat Auto przy okazji premiery modelu 500 zamówił film promocyjny oraz reportaż z imprezy promocyjnej. Materiał emitowany w salonie oraz na stronie www salonu.
W 2014 roku zrealizowaliśmy 11 relacji reporterskich z zawodów kolarskich oraz MTB. Z relacja Live w internecie oraz ujęciami lotniczymi. W 2015 planujemy podwoić tą liczbę!