Kompleksowa organizacja

Od założeń, przez zaproszenia, miejsce po ostateczny wystrój! Takim założeniem kierujemy się przyjmując od Państw zlecenie. Jedynie kompleksowe działanie jednej firmy pozwoli postawić Wasze wydarzenie branżowe na najwyższym poziomie!

Czego Państwo potrzebują?

Jedynie pomysłu i chęci organizacji, czy to spotkania dla klientów, pracowników, a może prezentacji nowego produktu lub usługi. Wszystko, niezależnie od kategorii i branży zorganizuję dla Was zespół SMOKE Film.

Bierzecie udział w targach ale macie dość monotonnych, białych ścianek które Państwu oferują?

Napiszcie do nas! Przy pomocy naszej techniki i doświadczenia, nawet za niewielkie pieniądze, stworzymy dla Was unikatowe stoisko, na którym to Wasza firma będzie najważniejsza!

Krzesła, stoły, kratownice, wykładziny, systemy montażowe, wystrój i wiele wiele innych rzeczy znajdziecie w ofercie SMOKE Film! Od uniwersalnych po przygotowywane specjalnie na Wasze zamówienie :)

Przykładowe realizację:
box-truss-cover-wrap-with-led-par-edmifr-box-truss-coversifr-proffesional-box-trussing-wrap-scrim-sleeve-with-lightmobile-dj-spandex-screenred-carpet-gala-usa-truss-wrap-spandex-ifrstage-cover-white-stretchstage-stretch-truss-wapstrusswrapscreen_edwards3-1024x614
?????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????

sweet-16-set-design